Vše o látkových plenkách

Mother-ease Wizard Duo - systém All-in-Two, na který je spolehnutí!

Wizard Duo je jeden z nejspolehlivějších přebalovacích systémů. Kouzlo této plenky spočívá v tom, že neprotéká. Můžete se na ní zcela spolehnout! A navíc, je velmi savá, díky promyšlenému střihu skvěle padne, netlačí a není objemná - co víc si přát! :-)   Jednoduše vepnete jednu ze savých vkládacích pleneček Duo Inserts do oblíbených svrchních kalhotek Wizard Duo, obléknete na děťátko a...

více
Pomoc, mé plenky protékají!

Každá plena čas od času proteče, látková nebo papírová. Soustavné protékání plen látkových ale v pořádku není. Podívejme se na několik pravděpodobných příčin, proč se tak někdy děje.

více
Průvodce látkovými plenkami

V dnešní době se nabízí mnoho různých látkových plen různých typů a střihů a problém může nastat již jen s jejich názvoslovím. Zde najdete malý výkladový slovníček :-)

více
Srovnání látkových plen GroVia Hybrid a O.N.E.

Prohlédněte si hybridní systém GroVia a supersavou plenku O.N.E. hezky vedle sebe!

více
Jak správně nasadit látkovou plenku

Cože? To už přece dokonale umím... Myslela jsem si, když už mám druhé dítko v látce. Po shlédnutí tohoto videa jsem změnila názor. Podívejte se na nejlepší návod, co existuje :-)  

více
Mother-ease Wizard Uno, královna mezi AIO plenkami

Plenky a svrchňáčky kanadských Mother ease jsou prověřené časem - firmu založila Erika Froese již v roce 1991. Plenky testovala na svých pěti synech a nyní v testování pokračuje s osmi vnoučaty. Jejich materiály jsou velmi kvalitní, navrhované a vyráběné pouze pro ně, nikde jinde je nenajdete!

více
Copyright 2018 - 2019 © Plenkotéka | Látkové pleny