Kategorie      

Vše o látkových plenkách

1 2 3 4 >>
My se s tím moc nepereme
Přidáno: 06.11.2020
|
Jana H., Hanka Hanzlíková

Jak jedna paní na anglické stránce o látkových plenách vtipně poznamenala - látkové pleny jsou takovou toaletou, a tudíž nejšpinavějším prádlem, co doma máte. Konkurují jim snad jen mužské ponožky, ale tuto Pandořinu skřínku dnes otvírat nebudeme. Stačí nám jeden džin z láhve a tonik se tentokrát nekoná.

více
Novorozenecké AIO plenky, komfort přebalování pro rodiče, pohodlné nošení pro miminko
Přidáno: 01.11.2020
|
Hanka Hanzlíková

Novorozenecké AIO plenky jsou střižené speciálně pro miminka ihned po narození, nezasahují citlivou oblast hojícího se pupíčku. Jsou určené pro překlenutí období prvních dnů a týdnů, než miminko doroste do jednovelikostních, tzv. One Size plen.

více
Proč, jak a kdy (ne)používat žlučové mýdlo, aneb jak na plenku skvrnitou
Přidáno: 01.11.2020
|
Hanka Hanzlíková

Žlučové mýdlo je skvělým pomocníkem k odstraňování skvrn, dočtete se porůznu v diskusích a poradnách.   Ono je. Je ale dobré vědět, kdy a jak jej použít, aby nenadělalo větší paseku, než užitek.

více
Suché zipy? Žádný problém! Péče o GroVia Shell ve zkratce
Přidáno: 01.11.2020
|
Hanka Hanzlíková

Toto téma je tak trochu nošení dříví do lesa, pro většinu z vás je to známá věc. Nám to přeci jen nedalo a sepsali jsme doporučení a užitečné tipy k údržbě suchých zipů GroVia Hybrid Shell, které nám poskytl výrobce.

více
Barevný svět AIO, aneb co přesně je to VŠE v jednom
Přidáno: 02.08.2020
|
Jana H.

AIO systémy jsou bezpochyby vymožeností a komfortem moderního látkového plenkování. Jednoduché na údržbu, vše v jednom, dáte na dítě a můžete frčet. Nepřeberné množství značek a vzorů, tvarů a materiálů.  Co ale opravdu je VŠE v jednom? Jak poznat, zda plena bude dobře sedět, sát, fungovat a vydrží vám do odplenkování?

více
Geffen Baby Minisérie 01 - Hemp Fleece Prefold
Přidáno: 01.08.2020
|
Jana H.

Také se vám někdy točí hlava z nepřeberného množství prefoldů a vkládaček, které Geffen Baby nabízí?   V naší minisérii vám postupně představíme jejich jednotlivé plenky v akci spolu s kombinacemi, které se nám osvědčily.   Dnes začínáme s Hemp Fleece Prefold s oranžovým lemováním, v nejmenší velikosti XS.

více
1 2 3 4 >>
Copyright 2018 - 2022 © Plenkotéka | Látkové pleny