Vše o látkových plenkách

Mother-ease Wizard Duo - systém All-in-Two, na který je spolehnutí!
Přidáno: 16.02.2019

Wizard Duo je jeden z nejspolehlivějších přebalovacích systémů. Kouzlo této plenky spočívá v tom, že neprotéká. Můžete se na ní zcela spolehnout! A navíc, je velmi savá, díky promyšlenému střihu skvěle padne, netlačí a není objemná - co víc si přát! :-)   Jednoduše vepnete jednu ze savých vkládacích pleneček Duo Inserts do oblíbených svrchních kalhotek Wizard Duo, obléknete na děťátko a...

více
Pomoc, mé plenky protékají!
Přidáno: 28.12.2018

Každá plena čas od času proteče, látková nebo papírová. Soustavné protékání plen látkových ale v pořádku není. Podívejme se na několik pravděpodobných příčin, proč se tak někdy děje.

více
Průvodce látkovými plenkami
Přidáno: 26.12.2018

V dnešní době se nabízí mnoho různých látkových plen různých typů a střihů a problém může nastat již jen s jejich názvoslovím. Zde najdete malý výkladový slovníček :-)

více
Srovnání látkových plen GroVia Hybrid a O.N.E.
Přidáno: 25.12.2018

Prohlédněte si hybridní systém GroVia a supersavou plenku O.N.E. hezky vedle sebe!

více
Jak správně nasadit látkovou plenku
Přidáno: 25.12.2018

Cože? To už přece dokonale umím... Myslela jsem si, když už mám druhé dítko v látce. Po shlédnutí tohoto videa jsem změnila názor. Podívejte se na nejlepší návod, co existuje :-)  

více
Mother-ease Wizard Uno, královna mezi AIO plenkami
Přidáno: 23.12.2018

Plenky a svrchňáčky kanadských Mother ease jsou prověřené časem - firmu založila Erika Froese již v roce 1991. Plenky testovala na svých pěti synech a nyní v testování pokračuje s osmi vnoučaty. Jejich materiály jsou velmi kvalitní, navrhované a vyráběné pouze pro ně, nikde jinde je nenajdete!

více
Copyright 2018 - 2020 © Plenkotéka | Látkové pleny