Vše o látkových plenkách

1 2 3 4 >>
Barevný svět AIO, aneb co přesně je to VŠE v jednom
Přidáno: 02.08.2020
|
Jana H.

AIO systémy jsou bezpochyby vymožeností a komfortem moderního látkového plenkování. Jednoduché na údržbu, vše v jednom, dáte na dítě a můžete frčet. Nepřeberné množství značek a vzorů, tvarů a materiálů.  Co ale opravdu je VŠE v jednom? Jak poznat, zda plena bude dobře sedět, sát, fungovat a vydrží vám do odplenkování?

více
Geffen Baby Minisérie 01 - Hemp Fleece Prefold
Přidáno: 01.08.2020
|
Jana H.

Také se vám někdy točí hlava z nepřeberného množství prefoldů a vkládaček, které Geffen Baby nabízí?   V naší minisérii vám postupně představíme jejich jednotlivé plenky v akci spolu s kombinacemi, které se nám osvědčily.   Dnes začínáme s Hemp Fleece Prefold s oranžovým lemováním, v nejmenší velikosti XS.

více
Avo&Cado krémově jemné prefoldy
Přidáno: 26.07.2020
|
Jana H.

Prefoldy od Avo&Cado, pohodlí jako v bavlnce.  Prefoldy jsou poslední dobou tak trochu Popelkou plenkování. My ale víme, co se v nich skrývá a rozhodli jsme se dnes otestovat všechny tři velikosti Avo&Cado prefoldů v osvědčených svrchňácích.   Oblíbili jsme si je už z několika důvodů. Zůstávají neskutečně jemné a poddajné. Jsou kratší, než klasické prefoldy a skládají se opravdu raz, dva, tři. Využít se dá...

více
Když méně je více
Přidáno: 23.07.2020
|
Jana H.

Také se občas cítíte zahlceni nepřeberným množstvím značek a typů plen? Váháte, zda dražší novorozenecká výbava má smysl a jaké pleny nakoupit?   My jsme měli štěstí, že jsme odplenkovali malucha s Geffen Baby vkládačkami a jejich fitted kalhotovkou, ale je nám trochu líto, že jsme neměli malé čtvercovky Flats od Smart Bottoms, protože ty nám po pravdě vyrazily dech. A že nás jen tak něco...

více
Proč se vyplatí dát (někdy) přednost kapsovce před AIO plenou
Přidáno: 23.07.2020
|
Jana H.

Kapsovka Thirsties Natural Pocket je odhodlaný a spolehlivý dříč. Naprosto dokonalý chameleon.   Tenká, přizpůsobivá, velmi jednoduše vyplnitelná čímkoliv. Když budete potřebovat svrchňák, plenu pro snadné a bleskurychlé přebalení, nebo supersavou noční variantu, vše zvládne s přehledem a s lehkostí.   Zapomněli jste plavky? Nevadí. Thirsties Pockets jsou vším, co od pleny chcete, a ještě víc.

více
AppleCheeks AIO. Malá, ale šikovná!
Přidáno: 07.07.2020
|
Hanka Hanzlíková

Štíhlá All in One plenka s excelentní savostí, velmi příjemnou, stále měkkou bambusovou viskózou a biobavlnou. Její ojedinělý střih s nařasenými gumičkami bezvadně obepne nejen štíhlá stehýnka. Už po prvním vyprání s přehledem zvládla odpolední siestu. Proč si vybrat zrovna tuto plenku?

více
1 2 3 4 >>
Copyright 2018 - 2020 © Plenkotéka | Látkové pleny