Mother-ease Wizard Duo - systém All-in-Two, na který je spolehnutí!Přidáno: 16.02.2019

Wizard Duo je jeden z nejspolehlivějších přebalovacích systémů. Kouzlo této plenky spočívá v tom, že neprotéká. Můžete se na ní zcela spolehnout! A navíc, je velmi savá, díky promyšlenému střihu skvěle padne, netlačí a není objemná - co víc si přát! :-)

 

Jednoduše vepnete jednu ze savých vkládacích pleneček Duo Inserts do oblíbených svrchních kalhotek Wizard Duo, obléknete na děťátko a je to!

 

Tato plenka se používá stejně jednoduše, jako její all-in-one sestra Wizard Uno. Tento systém je ekonomicky výhodnější, svrchní kalhotky lze použít opakovaně mezi praními a lze jich tak pořídit méně.

 

Plenky Wizard Uno a Duo jsou skoro jako jednovaječná dvojčata. Střih je totožný, vkládací plenky také, pouze Wizard Duo získala do vínku o několik patentek navíc. Pro rodiče to znamená možnost výběru vnitřních savých pleneček z různých materiálů a jejich výměny podle potřeby.

Wizard Duo


Wizard DuoWizard Duo Snaps

V čem je Wizard Duo plenka unikátní?

Je neprůstřelná, stejně jako dvoudílný plenkový systém, tvořený samostatnými svrchňáčky a kalhotovou plenkou. Vnitřní plenka je totiž  tvarovaná a má elastické gumičky okolo nožiček a kolem pasu, stejně tak je mají i nepromokavé svrchní kalhotky. Tato dvojitá bariéra zabezpečí dokonalou ochranu proti protečení.
Wizard Duo Inside

 

 • Svrchňáčky (voděodolná svrchní část plenky) je ze stejného odolného a kvalitního materiálu, jako svrchní kalhotky Mother-ease Air Flow a Rikki. Jemné gumičky okolo nožiček jsou potaženy speciální polyesterovou tkaninou zabraňující protečení.
 • Jedna velikost od po celé plenkové období - plenka dobře sedí dětem ve váhovém rozmezí přibližně od 4,5 kg do 16 kg (záleží na proporcích děťátka). Velikost lze upravit jednak pomocí tří řad patentek na přední straně svrchních kalhotek, a také díky patentkám na samotné vnitřní savé plence.
 • Plenka je prodyšná díky širšímu střihu svrchní části plenky v porovnání se savou vrstvou. Díky tomu se uvnitř plenky vytvoří vzduchová kapsa a vzduch může lépe cirkulovat.
 • Velikost okolo pasu je snadno nastavitelná, díky dvěma řadám patentek plenka dobře drží na svém místě. Pružné lemy v pase zajistí vždy tu správnou velikost.
 • Wizard Duo se řadí ke štíhlým plenkám.
 • Wizard Duo můžete využít i jako noční plenku, se speciální noční vkládací plenkou Duo Insert STAY DRY NIGHT. Je úžasně měkká a náramně savá, děťátko bude v plence jako v prřince. A co víc - plenka je velmi pohodlná, není objemná a neproteče ani po přidání pravidelného ranního nákladu :-) Pro větší děti, které v noci hodně čůrají, můžete přidat vkládací savou plenku navíc (kterou umístíte mezi vnitřní plenku a svrchňáčky). Plenka se velmi snadno udržuje - pohodlně jde vymáchat. Je ideální pro děti, které používají plenky již jen na noc. Ráno plenku vymácháte v teplé vodě a vyperete s ostatním prádlem.

 

Jak to celé funguje?

 

Wizard Duo How To Use

Vybírat můžete z několika typů vkládacích pleneček DUO Inserts:

Vnitřní savá plenka je tvarovaná a má všité jemné gumičky v oblasti nožiček a okolo pasu. Má několik patentek pro upravení velikosti. Liší se použitým materiálem: z bavlny, bambusu a polyesteru.

 

Duo Insert Cotton

 

COTTON Duo Insert

 • Denní vnitřní savá plenka z jemné nebělené bavlny, s vnitřní polyesterovou mřížkou pro větší odolnost látky (pro ochranu před srážením a kroucením materiálu).

 • Rychle schne.

 • Absorpční schopnost: 250 - 340 ml

 

 

 

Duo Insert Bamboo

 

BAMBOO Duo Insert

 • Denní vnitřní savá plenka ze sametově jemného přírodního bambusu, s vnitřní polyesterovou mřížkou pro větší odolnost látky (pro ochranu před srážením a kroucením materiálu).

 • Velmi savá, ale ze všech Duo vkládacích plen nejdéle schne.

 • Absorpční schopnost: 300 - 350 ml

 

 

 

Duo Insert Stay DrySTAY DRY Duo Insert

 • Denní vnitřní savá plenka z jemného 100% polyesteru. Tento unikátní Stay-Dry materiál vyrobený exkluzivně pro Mother-ease zaručí zadeček v suchu i bez použití flísu. Je úžasně jemná a měkká, jako polštářek. Nehrubne ani po mnoha vypráních v tvrdé vodě.

 • Materiál skvěle saje, na běžné denní nošení plenku není třeba ničím dovycpávat.

 • Bleskurychle schne, po vyprání je suchá během pár hodin.

 • Absorpční schopnost: 350 - 425 ml

 

 

 

Duo Insert Stay Dry Night

STAY DRY NIGHT Duo Insert

 • Noční vnitřní savá plenka je ze stejného materiálu, jako denní STAY DRY DUO Insert, ale se SUPER ABSORPČNÍM JÁDREM navíc! Žádné další přídavné savé plenky nejsou třeba. Plenku vepnete do svrchních kalhotek, nasadíte a vyměníte po 12+ hodinách bez protečení!

 • Velmi rychne schne.

 • Absorpční schopnost: 425 - 500 ml

 

 

 

 Wizard Duo - Vnitřní část plenkyWizard Duo - Vnitřní část plenky

 

Wizard Duo - Vnitřní část plenkyWizard Duo - Vnitřní část plenky

 

 

 

Stay dry materiál

Mother-ease nepoužívají ve svých látkových plenkách flís jako stay-dry materiál, protože zpomaluje absorpci, což může způsobit protékání plenky. Mother-ease stay dry materiál je zcela odlišný, je vyvinut a vyráběn výhradně pro tuto značku, nikde jinde jej nenajdete! Je tvořen speciálně tkanou látkou, která vytváří ochrannou bariéru proti vlhkosti právě díky svému tkanému reliéfu. Vlhkost jím lehce projde dovnitř plenky a již se nedostane zpět na povrch. Pokožka děťátka je tak v suchu. Do příze je též přidáno vlákno s ochlazujícími schopnostmi, což ve výsledku udržuje v plence nižší teplotu a omezuje růst bakterií.

 

Wizard Duo Stay Dry


 

 

Vyráběno s láskou v Kanadě s tradicí od roku 1991!

 

 


Pro doplnění několik postřehů z naší domácnosti:


Wizard Duo používáme s úspěchem od 18 měsíců na noc se stay dry night vkládací plenkou a bez jediného protečení. Krásně sedí, neotlačuje a nemusí se dovycpávat. Synovi vydrží celou noc i nyní, ve dvou letech. Plenka je měkká jako polštářek, i přes to, že máme tvrdou vodu a sušíme jí volně na vzduchu - je vždy suchá do pár hodin. Pokud máte doma plenku Wizard Uno Stay Dry, nebojte se jí vyzkoušet na noc také, u větších dětí raději s přídavnou vkládací plenkou, pokud více čůrají.

 

Noční plenka Wizard Duo velmi dobře poslouží, i pokud je Vaše děťátko již přes den bez plen. Jde totiž krásně vymáchat, je savá jako houbička. Vymáchanou plenku pak lze vyprat s ostatním prádlem a nemusíte tak čekat, až se jich nashromáždí dostatečně množství (to už většinou ani nejde :-)).

 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly prozatím přidány žádné komentáře nebo recenze VLOŽIT NOVOU RECENZI / KOMENTÁŘ

Copyright 2018 - 2019 © Plenkotéka