O Plenkotéce

Úvod O Plenkotéce

Jsme malá rodinná Plenkotéka.

Jsme tu, abychom Vám pomohli zorientovat se ve světě látkových plen a vybrat pro Vaše děťátko plenky na míru podle jeho a Vašich potřeb!

Plenkotéku jsme stvořili, abychom Vám pomohli se založením a správným fungováním plenkotéky Vaší vlastní!

Vycházíme z mnohaletých zkušeností s látkováním našich dvou ratolestí!
Pomůžeme Vám sestavit Vaší plenkotéku na míru!

Jsme autorizovaní prodejci renomovaných značek jako jsou Mother ease, Blueberry, bumGenius, Smart Bottoms, GroVia, TotsBots, Geffen Baby, Bambooty...

 

Všechny látkové plenky, které u nás najdete, jsou značkové, s mnohaletou tradicí, prověřené tisíci maminek na zahraničních trzích, kde uspěly v obrovské konkurenci. Plenky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů s atestem Oekotex standard, který zaručuje, že plenky neobsahují žádné škodlivé látky. Všechny tyto plenky jsme vyzkoušeli na vlastních dětech, dokážeme proto poskytnout látkové poradenství na míru Vašim potřebám - víme naprosto přesně, o čem mluvíme! Nezastupujeme, nepreferujeme, ani nevlastníme žádnou značku, jsme naprosto nezávislí.


 

Plenkotéka je kontaktní! Volejte, pište, rádi poradíme!

 

 

Víme moc dobře, jak mohou být začátky s látkováním složité. V dnešní době se nabízí mnoho různých látkových plen různých typů a střihů a problém může nastat již jen s jejich názvoslovím. Kolik plenek bude třeba? Jaké materiály zvolit? Jak plenky vhodně nakombinovat, aby pokryly všechny naše potřeby? Jak často prát? Zvládnu to?

 

Jsme tu proto, abychom Vám tyto nelehké začátky co nejvíce usnadnili, s námi bude látkování hračka!

 

 

E-mail: plenkoteka@gmail.com

Telefon, Whats App: +420 775 667 522

Facebook

Instagram

PlenkoBlog

Blueberry SimplexSmart Bottoms


Copyright 2018 - 2020 © Plenkotéka | Látkové pleny