Svět nejkvalitnějších zahraničních látkových plen pro děti - vyberte si u nás! :-)

Nový blog v Plenkotéce!

 

PLENKOTÉKA MÁ NOVÝ BLOG!

Konečně se nám podařilo vytvořit takový blog, kde se dá pohodlně číst, dobře orientovat a filtrovat potřebné informace! Je na platformě Blogger a v Plenkotéce na něj budeme často odkazovat.

Najdete tam vše o našich plenkách, výsledky testování a spoustu obrázků. Vítáme nové náměty, napište nám, co byste na blogu rádi viděli!

 

 

AppleCheeks envelope

 

APPLECHEEKS ENVELOPE COVERS

 Seznamte se se svrchňáčkem, který ze sebe v jednom kroku udělá kapsovku, a v druhém All in Two! Savý přesně tak, jak potřebujete. Doplníte jej vaší oblíbenou savou plenkou. Nebo originálními vkládačkami od AppleCheeks. Jsou čistě přírodní, bambusové, s bavlněným flísem. Rychle schnou, a jsou extrémně savé.

 

 

Flip Hybrid

 

FLIP HYBRID OD COTTON BABIES

Po několika měsících jsme se dočkali a populární svrchňáčky Flip jsou opět skladem! Měkké, pohodlné svrchňáčky, na které se můžete spolehnout. Sedí všem. Žížalkám i bucláčkům. Jsou vhodné pro jakoukoliv savou plenku. Přidejte si k nim některou z Flip Inserts, skvěle padnou také supersavé Thirsites Duo Inserts.

 

 

Smart Bottoms SmartfoldSmart Bottoms Flats


SMART BOTTOMS SMARTFOLD & FLATS

Může být čtvercovka hebká, jako obláček? Může prefold sát víc, než lecjaká kalhotová plenka? Ano, může! S těmito plenkami je látkování radost. V jednoduchosti je krása a toto je návrat ke kořenům. Avšak se všemi výhodami moderních materiálů. Spolehněte se na jejich jemnost a neskutečnou savost! Konopný a biobavlněný flís spolu s konopnou viskózou jsou nejlepšími materiály, které v současném plenkovém světě existují. Nevěříte? Přesvědčte se! :-)


***

Na texty, či jejich části zde uvedené, se vztahují autorská práva. Děkujeme, že toto respektujete, tvorba vlastního autorského textu stojí spoustu času a úsilí. Pokud o použití těchto textů máte zájem, prosím, ozvěte se.

***

Copyright 2018 - 2020 © Plenkotéka | Látkové pleny